Kaliteye Olan Bağlılığımız

Çevre ve İSG Politikamız

ARBEL A.Ş. olarak faaliyet gösterdiğimiz bakliyat sektöründe, ürünlerimizin gelişmiş teknoloji kullanarak Çevre ve İşSağlığı & Güvenliği gerekliliklerinden ve kalite anlayışımızdan ödün vermeden üretim yapmayı benimser ve taahhüt ederiz. 

Faaliyetlerimizden kaynaklanacak olası kaza ve meslek hastalıklarını önlemek için gerekli tüm önlemleri almaktayız. İletişim faaliyetleri ile iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz, ziyaretçilerimiz, komşularımız ve ilgili tarafların da konuya olan farkındalıklarını arttırmaktayız.

İş Sağlığı & Güvenliği mevzuatlarına bağlı kalarak işyerinde; iş kazası ve meslek hastalıkları riskini azaltacak ve ortadan kaldıracak şekilde risk değerlendirmesi yaparak; ergonomik, sağlıklı ve güvenli iş ortamları ve müşteriler, çalışanlar, ziyaretçiler, alt yükleniciler için güvenli ve sağlıklı bir ortam sunmaktayız.

Faaliyetlerimizi, Çevre ve İş Sağlığı & Güvenliği yasal şartlarını uygun olarak gerçekleştirmekte ve tüm çalışanlara ve alt yüklenicilere uygulatmayı taahhüt etmekteyiz.

Çevre ve İş Sağlığı &Güvenliği bilincini tüm çalışanlara aşılamak ve her alanda bu felsefe ile çalışmaktayız.

Tüm proseslerimizde, çevre bilinci ile atık miktarını en aza indirmek ve geri dönüşüm imkânlarını araştırarak, atıkları çevreye zarar vermeyecek şekilde depolamak, bertaraf ettirmek veya geri kazandırmaktayız.

Tüm atık çeşitlerinin miktarını azaltma yönünde adımlar atmakta ve çevre bilincini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Bilinç, katılımcılık, hedef birliği ve etkin kontrollerle sistemin sürekli iyileştirmesini sağlamaktayız. Her zaman doğaya ve tüm canlılara saygı çerçevesinde ve çevre sağlığı bilinci ile hareket etmekteyiz.